Biz Kimiz ?

Firmamız, 25 senedir havuz sektöründe çalışan, 1989 yılında Seva Mühendisliği kuran Mete Güney ve oğlu Ahmet Güney tarafından 2013 yılında kurulmuştur.

Mete Güney’in 25 senelik yurt içi ve yurt dışı birçok referansı firmamızın tecrübesini kurulduğu günden çok daha geriye taşımaktadır. Firmamızın Türkiye dışında Kıbrıs, Kosova, Tacikistan, Kazakistan, Azerbeycan, Gürcistan ve Türkmenistan olmak üzere birçok ülkede faaliyetleri bulunmaktadır.

Temel kadromuzda minumum 10 sene yurtdışı dahil iş tecrubesi olan, meslek ve iş güvenliği sertifikalarına sahip mühendis, marangoz, ince iş ve tesisat ustaları bulunmaktadır. Yaptığımız ahşap ve çelik imalat işçilikleri tamamen el ürünüd

Şirketimiz sektörün önde gelen birçok firması ile iş birliği içindedir. Lüks spa wellness mermer işlerinde Titiz Mermer, havuz otomasyon ve izleme sistemlerinde Hidron, su şartlandırması ve evsel arıtmada Aqua, lüks süs havuzu ve dekoratif göl sistemlerinde Oase, özel göl biyolojik arıtma projelerinde Dryden Aqua ve atık kullanım suyu biyolojik arıtmasında Planettek ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Güney Su Sistemleri, BSV Pool tuz jeneratörü Türkiye bayiliği ile Türkmenistan distrubitörlüğüne sahiptir. Ayrıca firmamızın, Cefil PVC Membran ile Nature Works cam filtre medyası markalarının resmi Türkiye ve Orta Asya distrübitörlüğü bulunmaktadır.

Yaptığımız hizmetler için  yerleşim ve tesisat projesi ile şartnameler hazırlanmaktadır. Kullanılan donanımlar için detaylı teknik belgeler Türkçe,İngilizce ve ya Rusça olarak istenilen dilde paylaşılmaktadır. Projelerimizde kullanılan her ekipman hakkında müşterilerimize bilgisayar destekli, modern eğitimler verilmektedir. Ayrıca, yaptığımız işler için müşterilerimize akış diyagramları oluşturmaktayız.

.

Çok çeşitli donanım yelpazemizde kullanılan tüm ekipmanlar TSE ve CE belgesine sahip olup, müşterinin isteği doğrultusunda çeşitli ekonomik konfigürasyonlar ile her ihtiyaca yönelik çözümler sunabilmekteyiz. Yaptığımız tüm mekanik ve elektrik işleri, TSE 11899, DIN 19463 ve UHE 1 talimatlarına göre çizilen projelere uyularak yapılmaktadır.

Partnerler